Голова громади

Біографія сільського голови Калачука Миколи Михайловича

Калачук Микола Михайлович народився 20 грудня 1955 року в селі Замшани, Ратнівського району. Після закінчення школи навчався в Нововолинському гірничо-будівельному технікумі, служив в армії. За сімейними обставинами продовжив навчання у Рожищенському сільськогосподарському технікумі. Після навчання працював в колгоспі імені Чапаєва в Замшанах. Спочатку- секретарем комсомольської організації, потім – заступником голови колгоспу. Після одруження був переведений в с. Заброди на посаду головного зоотехніка. На той час в Забродах діяв спецгосп імені Лесі Українки з виробництва яловичини – потужне господарство, де утримували до 6 тисяч поголів’я ВРХ. Без відриву від виробництва закінчив Львівський зооветеринарний інститут. За фахом – зооінженер.

Одружений. Дружина, Калачук Любов Іванівна, працює в СТОВ «Ратнівський аграрій». Має двоє дітей: син та донька з сім’ями живуть окремо.

В 1990 році обраний Забродівським сільським головою. З того часу вже восьме скликання працює на цій посаді.

За значний особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування в Україні нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Микола Калачук є абсолютним рекордсменом у Волинській області щодо залучення коштів міжнародних організацій на потреби Забродівської громади.