Забродівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 14.01.2019 09:13
Кількість переглядів: 841

- директора комунального закладу дошкільної освіти «Якушівський дитячий садок» Забродівської сільської ради Ратнівського району Волинської області; вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче рівня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менше як три роки, вільне володіння державною мовою, досконале володіння ПК, відсутність судимості.

- директора комунального закладу «Забродівська публічна бібліотека»; вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче рівня магістра (спеціаліста), стаж роботи у сфері культури не менше як три роки, вільне володіння державною мовою, досконале володіння ПК, відсутність судимості.

- головного спеціаліста-юрисконсульта, вимоги до кандидатів: громадянство  України, повна   вища   освіта   відповідного професійного   спрямування   за   освітньо-кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста, досконале володіння державною мовою, досконале володіння ПК.

- начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг», вимоги до кандидатів: громадянство  України, юридична або економічна повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконале володіння державною мовою, досконале володіння ПК, загальний стаж роботи не менше як 3 роки.

- державного реєстратора - вимоги до кандидатів: громадянство  України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконале володіння державною мовою, досконале володіння ПК, загальний стаж роботи не менше як 3 роки.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Ратнівщина» 11.01.2019 р. Додаткова інформація щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається у Забродівській сільській раді за адресою: вул. Лесі Українки, 2, с. Заброди Ратнівського району Волинської області; тел.: (03366) 97-5-42, 97-5-31.