Забродівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 22.01.2019 15:08
Кількість переглядів: 229

Забродівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідуючого Щедрогірським сільським клубом.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше як три роки, вільне володіння державною мовою, володіння ПК, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо переліку документів, основних функціональних обовязків, розміру та умов оплати праці надається у Забродівській сільській раді за адресою: вул. Лесі Українки, 2, с. Заброди Ратнівського району Волинської області; тел.: (03366) 97-5-42, 97-5-31, 0969579142

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
  3. Копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
  4. Копія документа про освіту.
  5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи у сфері культури не менше трьох років на момент їх подання.
  6. Копія ідентифікаційного коду.
  7. Два рекомендаційні листи довільної форми;
  8. Мотиваційний лист довільної форми.
  9. Проект програми розвитку закладу на один і п’ять років.