Волинська область, Ковельський район

Забродівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 16.05.2021 11:11
Кількість переглядів: 1243

Забродівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  директорів Навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір та Навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче рівня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше, як три роки, вільне володіння державною мовою, досконале володіння ПК, відсутність судимості.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо переліку документів, основних функціональних обовязків, розміру та умов оплати праці надається у Забродівській сільській раді за адресою вул. Лесі Українки, 2, с. Заброди, тел. (03366) 97-5-42, 97-5-31,  0969579142.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
  3. Копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
  4. Копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста).
  5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної та/або науково-педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.
  6. Довідка про відсутність судимості.
  7. Копія ідентифікаційного коду.
  8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
  9.  Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).