Конкурси

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Мельники-Річицької гімназії Забродівської сільської ради

Забродівська сільська рада оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Мельники-Річицької гімназії Забродівської сільської ради, с. Мельники-Річицькі, вул. Шкільна, 1.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче рівня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше, як три роки, вільне володіння державною мовою, досконале володіння ПК, відсутність судимості.

Оплата праці відповідно до тарифікації.

Документи приймаються протягом 20-ти календарних днів з дня опублікування оголошення (до 14 вересня 2022 року включно). Додаткова інформація щодо переліку документів, основних функціональних обовязків, розміру та умов оплати праці надається у Забродівській сільській раді за адресою: вул. Лесі Українки, 2, с. Заброди Ковельського району Волинської області; тел.: 0969579142.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
  3. Копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.
  4. Копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста).
  5. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної та/або науково-педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.
  6. Довідка про відсутність судимості.
  7. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
  8. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  9.  Копія ідентифікаційного коду.
  10.  Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
  11.  Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).