Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

Новини

Дата: від до Скинути
04 Травня, 2024 р., 08:28
Дорогі жителі Забродівської громади! Вітаю вас зі світлим святом Христового Воскресіння!  У ці дні наші серця наповнюються радістю та любов’ю, а в душах пробуджуються надії та сподівання на краще. Та, на жаль, уже третій Великдень ми зустрічаємо з хвилюванням за тих, хто боронить Україну від російських загарбників, у скорботі за тих, хто склав свої голови за незалежність нашої країни. Доземно вклоняюся Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють і проявили, наближаючи перемогу. Віримо, що невдовзі запанує такий довгожданний мир, щоб у наших душах оселилися тепло та спокій!  Нехай благодатна звістка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну оселю справами любові та милосердя, добра та чуйності до ближніх, нехай поруч будуть рідні та друзі і ні на хвилину не залишає нас згадка про тих, хто дає нам можливість відзначати свято у затишних домівках!  Христос Воскрес! З повагою – Микола КАЛАЧУК, Забродівський сільський голова
15 Квітня, 2024 р., 15:02
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля та стосується спорудження енергоблоків №5 та №6 на майданчику Хмельницької атомної станції
20 Березня, 2024 р., 16:58
Забродівська сільська рада інформує про початок робіт щодо розроблення детального плану території за межами с. Лучичі (урочище Меживижівки) Ковельського району Волинської області. Пропозиції приймаються до Забродівської сільської ради протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: с. Заброди, вул. Лесі Українки, буд.2.
17 Січня, 2024 р., 09:15
ℹ️ А ви знали, що максимальний розмір компенсації за облаштування робочого місця для працевлаштованої особи з інвалідністю збільшено:
27 Листопада, 2023 р., 12:35
За ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та за сприяння першої леді України, у співпраці з Фондом Народонаселення ООН в Україні, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» імплементується кампанія «Зроби крок. Чуйність перемагає насильство».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора