Забродівська громада

Волинська область, Ратнівський район

Новини

08 Жовтня, 2018 р., 14:57
   У перший тиждень жовтня вся країна урочисто святкує День працівників освіти.  Це день, коли  навкруги все майорить осінніми квітами та розквітають посмішки вихованців та педагогів.    
08 Жовтня, 2018 р., 14:50
     1 жовтня 2018 року в приміщенні сільської бібліотеки с. Заброди проведено засідання шкільного гуртка «Волинезнавсто» під керівництвом вчителя історії ОЗО с. Заброди Т.А. Дуди. Тема засідання гуртка «Збір спогадів про хутір «Діброва».
23 Серпня, 2018 р., 11:55
Дорогі жителі Забродівської ОТГ!
10 Серпня, 2018 р., 13:00
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу по визначенню виконавця робіт по капітальному ремонту котельні навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дитячий садок» з впровадженням енергозберігаючих технологій по вул. Центральна, 20 в с. Річиця Ратнівського р-ну Волинської обл.
10 Серпня, 2018 р., 12:58
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу по визначенню виконавця робіт по капітальному ремонту адмінбудівлі Забродівської сільської ради по вул. Лесі Українки, 2 в с.Заброди Ратнівського району Волинської області.
06 Липня, 2018 р., 09:37
4 липня в приміщенні Забродівської сільської ради відбулося навчання депутатів ради  в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».  Проект впроваджується двома асоціаціями органів місцевого самоврядування - Норвезькою Асоціацією місцевих і регіональних влад та Асоціацією міст України у співпраці з Норвезьким інститутом місцевих і регіональних досліджень і фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії. Навчання провів доктор політичних наук,  педагог, управлінець,  громадсько-політичний  діяч  - Малиновський Валентин Ярославович. Навчальний матеріал був поділений на кілька модулів: -   правове поле місцевого самоврядування;  -   права, обов'язки та організація роботи депутатів, представництво інтересів жителів громади;  - ресурси громади та розпорядження ними; - розвиток територіальної громади.
08 Червня, 2018 р., 11:05
  31 травня в Забродівській ОТГ працювала робоча група регіональних спеціалістів Програми U-Lead з Європою.
01 Червня, 2018 р., 15:55
   У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Від усього серця вітаємо Вас з теплим та прекрасним святом. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони щохвилини були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж їх посмішки. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора