A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Забродівська громада
Волинська область, Ратнівський район

Новини

В Забродівській ОТГ розпочали роботу поліцейські офіцери громади

        Сьогодні, 26 березня, в Забродівській ОТГ заступили на службу новопризначені поліцейські - Пашкевич Анатолій Павлович та Волох Олександр Степанович, які були відібрані в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

20:09 26.03.2020

Вітання сільського голови Миколи Калачука з нагоди Міжнародного жіночого дня

Дорогі жінки, сердечно вітаю вас з Міжнародним жіночим днем! Це свято є символом боротьби жінок за права людини, право голосу, проти дискримінації на роботі та за гендерну рівність у всіх сферах життя на засадах партнерства.

13:30 06.03.2020

В селі Річиця відбувся різдвяний турнір з волейболу

   Тринадцятий рік поспіль 8 січня у спортивному залі НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня села Річиця відбувся традиційний різдвяний турнір з волейболу «Кубок Забродівської ОТГ 2020»  серед молоді (чоловіки). У турнірі взяли участь чотири команди: минулорічний чемпіон - команда села Видраниця, команди сіл Річиця і Щедрогір та смт Ратне.

15:11 13.01.2020

Привітання сільського голови Миколи Калачука з Днем працівників освіти

Дорогі освітяни! Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника освіти. Дозвольте висловити Вам вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність та тепло, які Ви щедро віддаєте нашим дітям. Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення й здійснення всіх мрій та задумів. Нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо нашої громади та всієї України!

16:51 06.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора