21 Травня, 2018 р., 14:17
8 травня в с. Заброди біля пам'ятника загиблим односельчанам відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню пам'яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
21 Травня, 2018 р., 09:53
        Через красу української пісні та поезії видраничани висловили свою вдячність найважливішій людині у житті кожного - Матері. Святковий концерт під назвою «Нехай в віках живе крилате, благословенне слово - Мати»,  організований  завідувачем клубу с.Видраниця Галиною Аврамук, приємно вразив не лише винуватиць свята, а й усіх глядачів.
18 Травня, 2018 р., 10:58
   16 травня в м. Брест (Республіка Білорусь) відбулась зустріч партнерів тристороннього транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна для підписання Пратнерської Угоди про реалізацію Проекту «Поліпшення якості транспортної інфраструктури на кордоні Польщі, Білорусі та України».
11 Травня, 2018 р., 13:04
   6 травня 2018 року делегація Забродівської об’єднаної територіальної громади на чолі з сільським головою Калачуком Миколою Михайловичем взяла участь у святі вшанування обдарованої учнівської молоді та їх наставників «Сузір’я талантів», яке відбулося в Ратнівському районному будинку культури. Під час свого виступу Микола Михайлович привітав переможців і призерів всеукраїнських та обласних олімпіад, турнірів, конкурсів, змагань, їх вчителів і побажав міцного здоров’я та подальших творчих успіхів. Відповідно до розпорядження від 4.05.2018 р. № 25-ос він нагородив стипендіями Забродівського сільського голови учнів закладів освіти об’єднаної територіальної громади, які мають найвищі досягнення на обласному та всеукраїнському рівнях  у 2017-2018 навчальному році, а саме:
26 Квітня, 2018 р., 16:47
   З метою виховання дітей та учнівської молоді в кращих традиціях національної культури, забезпечення їх активної участі у гуртках художньої самодіяльності, виявлення та підтримки талантів і обдарувань 23 квітня 2018 року в будинку культури с. Заброди відбулося свято юних талантів – огляд художньої самодіяльності колективів закладів освіти Забродівської об’єднаної територіальної громади «Дивосвіт дитячих талантів».
18 Квітня, 2018 р., 09:56
   Днями Видраницька сільська бібліотека поповнилась новими надходженнями книжкових видань. Волонтери, подружжя киян, Ольга Тищук - керівник департаменту Інтернет-проектів телеканалу ICTV (уродженка селища Ратне) та Роман Вольський – аналітик телеканалу ICTV, вже відвідували сільські бібліотеки Ратнівського району із подарунками, серед яких – книги. Цього разу збагатили книжковий фонд і села Видраниця. Серед зібраних волонтерами книг (більше сімдесяти) - принесені небайдужими, та придбані на зібрані кошти нові та  букіністичні видання.
12 Квітня, 2018 р., 12:43
   На Великодні свята  відбулися  святкові концерти у селах Забродівської об’єднаної громади, а саме: Поступель, Заброди, Видраниця, Річиця, Щедрогір. Пасхальний концерт  підготували  працівники  закладів культури  Забродівської ОТГ за участю вчителів та учнів шкіл.
05 Квітня, 2018 р., 16:55
Дорогі жителі Забродівської об'єднаної територіальної громади!  Щиро вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням – святом духовного оновлення та відродження, чистих помислів і сподівань.
04 Квітня, 2018 р., 11:54
   Забродівська сільська рада оголошує конкурс на визначення орендаря частини приміщення сільського клубу в селі Видраниця, вул. Центральна, 24,  площею 26 кв. м.