15 Квітня, 2024 р., 15:02
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля та стосується спорудження енергоблоків №5 та №6 на майданчику Хмельницької атомної станції
20 Березня, 2024 р., 16:58
Забродівська сільська рада інформує про початок робіт щодо розроблення детального плану території за межами с. Лучичі (урочище Меживижівки) Ковельського району Волинської області. Пропозиції приймаються до Забродівської сільської ради протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: с. Заброди, вул. Лесі Українки, буд.2.
17 Січня, 2024 р., 09:15
ℹ️ А ви знали, що максимальний розмір компенсації за облаштування робочого місця для працевлаштованої особи з інвалідністю збільшено:
27 Листопада, 2023 р., 12:35
За ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та за сприяння першої леді України, у співпраці з Фондом Народонаселення ООН в Україні, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» імплементується кампанія «Зроби крок. Чуйність перемагає насильство».
21 Листопада, 2023 р., 10:30
Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" проводиться опитування "Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі".