Сторінка на стадії наповнення

07 Серпня, 2023 р., 09:00
За результатами проведеного запиту цінових пропозицій отримано три цінові пропозиції: найвища вартість пропозиції - 1680 тис.грн., найнижча пропозиція - 1348,889 тис.грн. Таким чином, за результатами запиту цінових пропозицій, майбутнім виконавцем робіт по проекту визначено ФОП Олексюк С.М. (с.Заброди) з договірною ціною 1348,889 тис.грн.  До основних видів робіт на обʼєкті згідно ПКД входить: заміна покрівлі даху з влаштуванням водостічної системи, заміна системи опалення з придбанням нового котла, влаштування каналізації з септиками, ремонт приміщень з заміною вікон, дверей, підлоги, влаштування ванної кімнати, санвузла, кухні, заміна електропроводки, придбання меблів та обладнання, інше.
02 Серпня, 2023 р., 09:00
Забродівська сільська рада проводить запит цінових пропозицій для визначення майбутнього виконавця робіт. Зацікавлені СПД можуть подати запит на отримання інформації та цінову пропозицію на електронну пошту
29 Травня, 2023 р., 10:19
Щоб отримати дотацію за телят, фермерам Забродівської громади треба подати документи до 31 травня
29 Грудня, 2022 р., 12:44
Незважаючи на превентивні заходи, що проводяться ЗСУ, ДСНС, органами місцевого самоврядування громад, продовжуються випадки підривів на вибухонебезпечних предметах військовослужбовців та цивільного населення.
20 Вересня, 2022 р., 17:10
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць
04 Серпня, 2022 р., 15:13
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. ”Деякі питання надання грантів бізнесу”, пропонуємо ознайомитися з програмами на створення або розвиток власного бізнесу, надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства.
14 Квітня, 2022 р., 11:40
Добровільні формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням  громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.