Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

Оголошення

Сторінка на стадії наповнення

01 Листопада, 2021 р., 12:39
Забродівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах сім'ї та соціального захисту.
16 Травня, 2021 р., 11:11
Забродівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  директорів Навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір та Навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани. 
26 Січня, 2021 р., 12:24
Відомості про рух документів постійного зберігання сільських рад, які увійшли до складу Забродівської ОТГ -юридичних осіб, які формують документи НАФ і передають на державне зберігання в архівний відділ Ратнівської райдержадміністрації
22 Січня, 2019 р., 15:08
Забродівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідуючого Щедрогірським сільським клубом.
14 Січня, 2019 р., 09:13
- директора комунального закладу дошкільної освіти «Якушівський дитячий садок» Забродівської сільської ради Ратнівського району Волинської області; вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче рівня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менше як три роки, вільне володіння державною мовою, досконале володіння ПК, відсутність судимості.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора