Дата: 02.08.2023 09:00

Фото без описуЗабродівська сільська рада проводить запит цінових пропозицій для визначення майбутнього виконавця робіт. Зацікавлені СПД можуть подати запит на отримання інформації та цінову пропозицію на електронну пошту

Фото без опису

або

Фото без опису

Цінові пропозиції приймаються до 24:00 год 02 серпня 2023 року. Деталі та уточнення за телефоном 0982631284

Інформаційне повідомлення!

Проект Забродівської сільської ради щодо створення Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі відібрано до реалізації у 2023 році за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету.