Соціальний захист та соціальне забезпечення

27 Листопада, 2023 р., 12:35
За ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та за сприяння першої леді України, у співпраці з Фондом Народонаселення ООН в Україні, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» імплементується кампанія «Зроби крок. Чуйність перемагає насильство».
21 Листопада, 2023 р., 10:30
Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" проводиться опитування "Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі".
20 Листопада, 2023 р., 13:01

29 Грудня, 2021 р., 11:49
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини вимагає посилити контроль за додержанням права на захист від насильства дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сімейні форми виховання.