Бюро правової допомоги інформує

Коли призначають пенсію у разі втрати годувальника?

У зв’язку з різним тлумаченням випадків, коли призначають пенсії у разі втраті годувальника, юристи Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснюють, що право на таку пенсію мають непрацездатні члени сім’ї померлого годувальника, які були на повному утриманні і отримували від нього допомогу, яка була для них постійним і основним джерелом засобів для існування.

15:12 19.02.2020

Пілот Аграрного реєстру стартує у шести областях

5 лютого розпочнуться виїзди мобільних груп операторів в ОТГ Київської, Черкаської, Одеської, Львівської, Волинської та Миколаївської областей для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр.

12:40 10.02.2020

Відповідальність за керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння

Одним із найбільш поширених та водночас і найбільш тяжких порушень ПДР на сьогодні є керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Існує безліч трагічних випадків через таке недбальство водіїв.

13:00 28.01.2020

Швидка правова допомога: поділ спільного майна подружжя

Поділ спільного майна подружжя може бути здійснено під час існування шлюбу, у процесі його розірвання, а також після розірвання шлюбу у добровільному або судовому порядку. Про особливості поділу майна подружжя – консультують юристи Ратнівського бюро правової допомоги.

19:26 16.01.2020

Нові правила декларуваня у 2020

Ратнівське бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує про нові правила декларування у 2020 році

19:24 16.01.2020