Волинська область, Ковельський район

Бюро правової допомоги інформує

02 Червня, 2020 р., 12:23
Система БПД розпочинає Instagram-челендж «Права дитини»
12 Травня, 2020 р., 08:22
Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» поширений на всю територію України. Він реалізується на базі системи надання безоплатної правової допомоги. Спільний наказ про продовження та поширення на національному рівні принципу відновного правосуддя для неповнолітніх, які є вперше підозрюваними у вчиненні злочинів невеликої або середньої тяжкості підписали Міністерство юстиції України та Офіс Генерального прокурора.
12 Травня, 2020 р., 08:17
Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”.
19 Лютого, 2020 р., 15:12
У зв’язку з різним тлумаченням випадків, коли призначають пенсії у разі втраті годувальника, юристи Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснюють, що право на таку пенсію мають непрацездатні члени сім’ї померлого годувальника, які були на повному утриманні і отримували від нього допомогу, яка була для них постійним і основним джерелом засобів для існування.
10 Лютого, 2020 р., 12:40
5 лютого розпочнуться виїзди мобільних груп операторів в ОТГ Київської, Черкаської, Одеської, Львівської, Волинської та Миколаївської областей для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр.
10 Лютого, 2020 р., 12:36
Як укласти шлюб?
28 Січня, 2020 р., 13:00
  Одним із найбільш поширених та водночас і найбільш тяжких порушень ПДР на сьогодні є керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Існує безліч трагічних випадків через таке недбальство водіїв.
23 Січня, 2020 р., 15:14
Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
16 Січня, 2020 р., 19:26
Поділ спільного майна подружжя може бути здійснено під час існування шлюбу, у процесі його розірвання, а також після розірвання шлюбу у добровільному або судовому порядку. Про особливості поділу майна подружжя – консультують юристи Ратнівського бюро правової допомоги.
16 Січня, 2020 р., 19:24
Ратнівське бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує про нові правила декларування у 2020 році