З Великоднем, громадо!

Дата: 05.04.2018 16:55

Фото без описуДорогі жителі Забродівської об'єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням – святом духовного оновлення та відродження, чистих помислів і сподівань.

Сердечно бажаю, щоб переможний дух радості, всепрощення і надалі супроводжував Вас і Вашу родину, надавав енергії та наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання нашої громади, благополуччя кожної української сім’ї.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в світле майбутнє! Бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Бажаю всім Вам гарних свят, щастя і оновлення, яке несе у собі Великдень!

І сідаючи за великодній стіл, помолімося за Україну, за перемогу, за наших воїнів-захисників.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!