Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

«З ВЕЛИКОДНЕМ У СЕРЦІ БЕЗ ТРИВОГ, ВЕСНУ СТРІЧАЄМ В ЗАПАШНІМ ЦВІТІННІ»

Дата: 12.04.2018 12:43
Кількість переглядів: 728

   На Великодні свята  відбулися  святкові концерти у селах Забродівської об’єднаної громади, а саме: Поступель, Заброди, Видраниця, Річиця, Щедрогір. Пасхальний концерт  підготували  працівники  закладів культури  Забродівської ОТГ за участю вчителів та учнів шкіл.

   З величним святом Світлого Воскресіння Христового вітав у кожному селі голова Забродівської сільської ради Микола Калачук, який побажав міцного здоров'я, щасливого майбутнього  та всім учасникам вдалого виступу та успіху, а глядачам позитивних вражень та хорошого настрою .

   Вели  Пасхальний концерт незмінні ведучі Людмила Жовнерук та Руслан Миронюк. Під час концертів лунали пісні у виконанні Світлани Сахарчук  та Галини  Аврамук, Тетяни Миронюк та Катерини Романюк, Ольги Бляшук, Алли Тищук, Іванки Кобець, Катерини Кобець,  їхні милозвучні голоси  дарували приємні хвилини насолоди святковим концертом.

   Майстерне виконання пісень гурту  «Зорецвіт» (с. Щедрогір),  дарували глядачам  радісний,  піднесений  настрій.  А подарунком для глядачів були пісні у виконанні Володимира  Колядюка,  який дав можливість глядачам   сповна насолодитися піснями  в його виконані та отримував  бурхливі оплески.  

   Учні НВК с. Заброди вразили присутніх запальними танцями, а сценка «Панянка та селянка» у виконанні Світлани Токарської та Галини Триндюк  додала позитиву  глядачам, які  досхочу посміялися. Після виступу на сцену піднялися всі учасники святкового концерту та музичним вітанням «Я бажаю»  побажали  багато світлих і щасливих днів. Аматори сцени подарували глядачам незабутні враження та емоції.

   У вестибюлі закладів можна було ознайомитися з чудовою виставкою – конкурсом «Великодній  кошик», яку організували бібліотекари сіл нашої громади.

   Долучилися до виставки – конкурсу вчителі, учні, вихователі, жителі сіл. Переможцями  стали та отримали сувеніри: Валентина Борисівна Авдіюк (с. Видраниця), учні 5 класу НВК с. Поступель,  вихованці  дитячого садочка  с.  Заброди, магазин «Ромашка»,(Річиця), Лях Тетяна Іванівна( Щедрогір).« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора