Зібрані волонтерами книги зайняли свої почесні місця на полицях Видраницької сільської бібліотеки

Дата: 18.04.2018 09:56

Днями Видраницька сільська бібліотека поповнилась новими надходженнями книжкових видань. Волонтери, подружжя киян, Ольга Тищук - керівник департаменту Інтернет-проектів телеканалу ICTV (уродженка селища Ратне) та Роман Вольський – аналітик телеканалу ICTV, вже відвідували сільські бібліотеки Ратнівського району із подарунками, серед яких – книги. Цього разу збагатили книжковий фонд і села Видраниця. Серед зібраних волонтерами книг (більше сімдесяти) - принесені небайдужими, та придбані на зібрані кошти нові та  букіністичні видання.

З поміж видань чимало книг українських письменників: Іван Нечуй-Левицький - повісті та оповідання, Микола Хвильовий - поезія, оповідання, новелли, повісті, дві книги "Кобзар" Тараса Шевченка, а також твори Миколи Куліша, Олега Ольжича, Наталі Забіли; збірник присвячений одній з найбільш драматичних і "закритих" сторінок історії українського народу «Голод 1932-1933 років на Україні: очима істориків, мовою документів».  Є і цікаві дитячі книги, серед яких ілюстрована енциклопедія "Чудеса світу"; чотири частини "Гаррі Поттера"Джоан Роулінг;  "Мауглі" Редьярда Кіплінга; поповнилась і художня література для  дорослих читачів: Вільям Кент Крюгер "Звичайна вдячність", Рей Бредбері "Марсіанські хроніки", Джером Девід Селінджер "Ловець у житті", Ренс Ріґґз "Дім дивних дітей", Умберто Еко "Маятник Фуко" та інші.

Подаровані видання вже зайняли свої почесні місця на поличках бібліотеки в очікуванні аматорів і гурманів такої цікавої і пізнавальної справи - читання.

За цінне поповнення книжкового асортимету Видраницької сільської бібіліотеки висловлюємо щиру вдячність волонтерам Ользі та Роману та усім, хто їх підтримав.  Натхнення і успіхів у всіх ваших починаннях, нехай добрі справи повертаються до вас  з сторицею!

І надалі запрошуємо до співпраці!