"Дивосвіт дитячих талантів"

Дата: 26.04.2018 16:47

З метою виховання дітей та учнівської молоді в кращих традиціях національної культури, забезпечення їх активної участі у гуртках художньої самодіяльності, виявлення та підтримки талантів і обдарувань 23 квітня 2018 року в будинку культури с. Заброди відбулося свято юних талантів – огляд художньої самодіяльності колективів закладів освіти Забродівської об’єднаної територіальної громади «Дивосвіт дитячих талантів».

Захід розпочався з виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Прологом огляду художньої самодіяльності  була пісня «Небо» , яку виконала переможець районного конкурсу сучасної української пісні « Срібні дзвіночки» - Каріна Корнелюк - учениця навчально – виховного комплексу с. Заброди.

Концертну програму  розпочали вихованці драматичного гуртка навчально – виховного комплексу с. Щедрогір літературно-музичною композицією «З Україною в серці» під керівництвом Тетяни Омелянчук.

Приємно, коли школа плекає у дитячих душах любов до України, рідної землі. Особливо в душу запали патріотичні пісні: «Україна – матуся моя» (НВК с. Видраниця, керівник Сергій Левонюк), «Моя Україно» (НВК с.Щедрогір, керівник Валентина Кацевич та Олена Ковч), «Нова Україна» (НВК с.Якушів, керівник  Катерина Бучок ); літературно-музична композиція «Любіть Україну»  (НВК с. Заброди, керівник  Леся Мельник ); «Станьмо, браття –козаченьки» (НВК с. Щедрогір, керівники: Валентина  Кацевич та Олена Ковч).

Із великим задоволенням була прийнята глядачами юна артистка - вихованка ЗОШ І ступеня с. Підгір`я– Юлія Колядюк, керівник Наталія Манецька.

Особливо душу глядачів порадували музичні твори у виконанні вокальних груп навчально – виховного комплексу с. Річиця,   керівник Катерина Бучок, загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Піски – Річицькі, керівники:  Надія Кацевич  та Наталія Манецька, тріо дівчат «Надія» навчально – виховного комплексу с. Річиця , керівник Катерина Бучок.

Високим рівнем творчої майстерності відзначилися виконавці: дует вчителів у складі Катерини Бучок та Катерини Кобець  навчально – виховного комплексу с. Річиця («Колискова»); тріо навчально – виховного комплексу с. Видраниця («Три дороги»); фольклорний гурт учнів  навчально-виховного комплексу с. Мельники - Річицькі ( «Ой весно-красна»).

Високу виконавську майстерність  та гармонійність звучання пісні «Мамо, ти молись» показало тріо дівчат навчально – виховного комплексу с. Видраниця,  керівник Сергій Левонюк.

Багато позитивних емоцій подарували танцювальні колективи: загальноосвітньої  школи І-ІІ ступеня с. Піски-Річицькі,  керівник Світлана Миронюк; середньої групи дитячого садка навчально - виховного комплексу с. Заброди, керівник Тетяна Миронюк.

Сучасний  патріотичний твір  «Наша земля – Україна» у виконанні Тетяни Миронюк та Катерини Бучок,  проникнутий любов’ю до рідної України, став завершальним акордом концерту.

Присутні щедро дарували артистам гучні оплески та щиро дякували за подаровані хвилини піднесеного настрою. А кращі роботи декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва та номери художньої самодіяльності були відзначені грамотами.

Огляд-конкурс став стимулом для розвитку талантів, обдарувань, виявом художніх творчих здібностей дітей, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті громади.

С. Шмиговська,

Провідний спеціаліст із питань освіти