Свято «Сузір’я талантів»

Дата: 11.05.2018 13:04

Фото без опису   6 травня 2018 року делегація Забродівської об’єднаної територіальної громади на чолі з сільським головою Калачуком Миколою Михайловичем взяла участь у святі вшанування обдарованої учнівської молоді та їх наставників «Сузір’я талантів», яке відбулося в Ратнівському районному будинку культури. Під час свого виступу Микола Михайлович привітав переможців і призерів всеукраїнських та обласних олімпіад, турнірів, конкурсів, змагань, їх вчителів і побажав міцного здоров’я та подальших творчих успіхів. Відповідно до розпорядження від 4.05.2018 р. № 25-ос він нагородив стипендіями Забродівського сільського голови учнів закладів освіти об’єднаної територіальної громади, які мають найвищі досягнення на обласному та всеукраїнському рівнях  у 2017-2018 навчальному році, а саме:

- в розмірі 500 гривень Лукашук Іванну, ученицю 11 класу НВК с. Видраниця;

- в розмірі 300 гривень Лахтюк Катерину,  ученицю 10 класу НВК с. Видраниця;

- в розмірі 200 гривень Томашук Оксану, ученицю 10 класу НВК с. Видраниця, Рудчик Антоніну, ученицю 5 класу НВК с. Видраниця, Тимощук Дарину, ученицю 9 класу НВК с. Заброди, Мельник  Дарину, ученицю 9 класу НВК с. Заброди, Нінічук Марію, ученицю 10 класу НВК с. Річиця, Кошелюк Юлію, ученицю 8 класу ЗОШ с. Піски-Річицькі, Нінічук Ангеліну, учениць 10 класу НВК с. Річиця;

- в розмірі 150 гривень Ганіч Олександру, ученицю 11класу НВК с. Видраникя, Дейнеку Анну, ученицю 10 класу НВК с. Видраниця, Савчука Дмитра, учня 8 класу НВК с. Річиця.

Педагогам, які забезпечили якісну підготовку цих учнів,: Назарук Тетяні Василівні, вчителю географії НВК с. Видраниця, Барану Юрію Миколайовичу, вчителю фізичного виховання НВК с. Мельники-Річицькі, Самарчук Ніні Іванівні, вчителю української мови та літератури НВК с. Річиця, Лахтюк Галині Микитівні, вчителю української мови та літератури НВК с. Видраниця, Авдіюку Василю васильовичу, Хоцевич Наталії Вікторівні, вчителям історії НВК с. Видраниця, Левонюку Сергію Васильовичу, вчителю музичного мистецтва НВК с. Видраниця, Дуді Тетяні Адамівні, вчителю історії НВК с. Заброди, Корнелюк Надії Василівні, вчителю російської мови та зарубіжної літератури НВК с. Заброди, Савчук Валентині Степанівні, вчителю української мови та літератури НВК с. Річиця, Кобець Аллі Юхимівні, вчителю української мови та літератури ЗОШ с. Піски-Річицькі були вручені подяки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Крім того згідно вищезгаданого розпорядження їм буде встановлена щомісячна доплата на 2018-2019 навчальний рік в розмірі від 5 до 20 % посадового окладу.

В ході свята були підведені підсумки роботи з обдарованою учнівською молоддю серед закладів освіти Ратнівського району. Згідно рейтингової таблиці загальноосвітня школа  села Піски-Річицькі стала переможцем серед закладів І-ІІ ступеня, за що її директору Костючик Марії Андріївні також встановлена щомісячна доплата на 2018-2019 навчальний рік в розмірі 10 % посадового окладу.

Відмітили на святі і переможців районного та обласного етапів конкурсу «Учитель року-2018». В числі кращих були названі Лагодюк Ганна Юхимівна, вчитель фізичного виховання НВК с. Річиця, Марчук Валентина Василівна, вчитель української мови та літератури НВК с. Щедрогір, які будуть премійовані у травні місяці в розмірі 10 % посадового окладу.