Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

Підписали Партнерську Угоду

Дата: 18.05.2018 10:58
Кількість переглядів: 763

Фото без опису   16 травня в м. Брест (Республіка Білорусь) відбулась зустріч партнерів тристороннього транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна для підписання Пратнерської Угоди про реалізацію Проекту «Поліпшення якості транспортної інфраструктури на кордоні Польщі, Білорусі та України».

   В зустрічі взяли участь в складі Польської делегації: ведучий партнер – вуйт гміни Яблонь – Даріуш Лобейко, вуйт гміни Міланув – Павел Крепський, вуйт гміни Вішніце – Пьотр Драган; від Білоруської сторони: сільський голова села Знамянка – Сергій Головенко, заступник голови Брестського районного виконавчого комітету – Ілля Бандровський; зі сторони України: голова Забродівської сільської ради – Микола Калачук, директор СТзОВ «Ратнівський Аграрій» – Валентин Чернецький та начальник відділу фінансів Забродівської ОТГ Андрій Повх.

   В процесі зустрічі, окрім власне основної мети – підписання Партнерської Угоди, було обговорено етапи реалізації Проекту. Враховуючи особливості національного законодавства, зокрема, терміни необхідні для реєстрації Проекту в центральних органах виконавчої влади, проведення державних закупівель та тендерів, підготовки до отримання траншу від Головного партнера, сторони дійшли згоди, що першу суму фінансування отримає Забродівська ОТГ. Орієнтовною датою першого траншу та початку реалізації основної частини Поекту – будівництва доріг – Даріуш Лобейко назвав 4 квартал 2018 року.

   З моменту підписання Партнерської Угоди розпочинається активна стадія реалізації Поекту «Поліпшення якості транспортної інфраструктури на кордоні Польщі, Білорусі та України», яким передбачено будівництво 4,226 км доріг в с. Заброди та с.Лучичі.

   Довідково: Проект «Поліпшення якості транспортної інфраструктури на кордоні Польщі, Білорусі та України» був розроблений за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна  2014-2020. Зміст цього документу є виключно у сфері відповідальності Гміни Яблонь, і ні в якому разі його не можна вважати відображенням позиції Європейського Союзу.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора