Видраничани відзначили День Матері святковим концертом

Дата: 21.05.2018 09:53

Через красу української пісні та поезії видраничани висловили свою вдячність найважливішій людині у житті кожного - Матері. Святковий концерт під назвою «Нехай в віках живе крилате, благословенне слово - Мати»,  організований  завідувачем клубу с.Видраниця Галиною Аврамук, приємно вразив не лише винуватиць свята, а й усіх глядачів.

Талановиті учні: Катерина Лахтюк, Роман Сергійчук, Маргарита Токарська, Віра  Морозко, Ірина Ганіч, Олександра Ганіч, Іванна Кисіль, Олена Михальчук заворожили музичними дарунками про маму. Приємні емоції подарували і вчителі-вокалісти: Сергій Левонюк, Вікторія Авдіюк, Тетяна Назарук, Тетяна Єременко. Зворушила пісня «Мальви»  у виконанні  Наталії Токарської, та «Мамина калина» у виконанні  Галини Аврамук.

Бурхливими аплодисментами зустрічали і вже відомий вокальний жіночий колектив, так званий «Видраницький батальйон» під керівництвом Галини Аврамук, і танцювальний номер учнів  4 класу, і вихованців дитячого садка з піснею «Україна – матуся моя». Розбавив лірику український гумор від Дениса Муравсього. Особливі, трепетні емоції подарував церковний хор під керівництвом Галини Оніщук.

З вітаннями звернувся до видраничан голова Забродівської ОТГ Микола Калачук, відзначивши грамотами та подарунками матерів, які виховують п’ятеро діток.

Здоров’я, миру і любові усім Матусям! Нехай кожен Ваш день повниться тільки хорошими емоціями, радістю і щастям!