ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу по визначенню виконавця робіт

Дата: 10.08.2018 13:00

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу по визначенню виконавця робіт по капітальному ремонту котельні навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дитячий садок» з впровадженням енергозберігаючих технологій по вул. Центральна, 20 в с. Річиця Ратнівського р-ну Волинської обл.

1.Інформація про організатора конкурсу:

Забродівська сільська рада Ратнівського району Волинської області, 44160 вулиця Лесі Українки, 2 село Заброди Ратнівського району Волинської області.

2.Відомості про об’єкт будівництва:

Приміщення котельні знаходиться за адресою село Річиця Ратнівського району Волинської області вулиця Центральна, 20.

3.Перелік робіт, які потрібно виконати:

Встановлення твердопаливного котла потужністю 500 квт.

4. Термін виконання робіт:

Вересень 2018 року.

5.Способи, місце отримання конкурсної документації:

Конкурсну документацію можна отримати особисто за адресою   44160 вулиця Лесі Українки, 2 село Заброди Ратнівського району Волинської області з 09.00 по 17.00 год.,  адмінприміщення сільської ради щодня крім вихідних та святкових або на сайті Забродівської сільської ради https://zabrodivska-gromada.gov.ua в рубриці «Публічні закупівлі»

6.Спосіб, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається в одному екземплярі в паперовому вигляді в опечатаному конверті учасником конкурсу особисто або його уповноваженою особою відповідно до умов конкурсу за адресою  44160 вулиця Лесі Українки, 2 село Заброди Ратнівського району Волинської області адмінприміщення Забродівської сільської ради.

Строк подання до 16.00 год. 27.08.2018 року  включно.

7.Місце, дата та час розкриття пропозицій:

Місце: Забродівська сільська рада Ратнівського району Волинської області, 44160 вулиця Лесі Українки, 2 село Заброди Ратнівського району Волинської області, адмінприміщення сільської ради .

Дата і час: 28 вересня 2018 року 15.00 год.

8. Контактні особи:  Калачук Микола Михайлович, Мажула Василь Адамович, Повх Андрій Володимирович; тел.(факс)0336697542, 0336607531, е-mail zabrrada@ukr.net