З Днем Незалежності, громадо!

Дата: 23.08.2018 23:44

Фото без описуДорогі жителі Забродівської ОТГ.

Сердечно вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Ось вже 27 років, як Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, проте боротьба за свободу, територіальну цілісність та європейські цінності продовжується по сьогоднішній день. Після Революції Гідності Україна стала на шлях грунтовних реформ і соціальних трансформацій та впевнено рухається європейським вектором розвитку. Ми з Вами, як громадяни України, жителі Забродівської об’єднаної територіальної громади,  повинні зробити все, щоб наша країна стала сильною та процвітаючою в пам’ять про Героїв, які віддали своє життя заради нашого з Вами світлого майбутнього.

В цей день хочу побажати всім Вам міцного здоров’я, непохитної віри в перемогу, мирного неба, добра та благополуччя. Нехай щира любов до нашої рідної неньки-України надає Вам сили та натхнення розбудовувати та розвивати свій край.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Микола Калачук