Забродівська ОТГ відсвяткувала День працівників освіти

Дата: 08.10.2018 14:57

Фото без описуУ перший тиждень жовтня вся країна урочисто святкує День працівників освіти.  Це день, коли  навкруги все майорить осінніми квітами та розквітають посмішки вихованців та педагогів.

На концерт, приурочений до Дня працівника освіти, який відбувся в у приміщенні сільського клубу с. Заброди, зібралися вчителі,  вихователі,  технічні працівники навчальних закладів  Забродівської ОТГ.  Вітав працівників освіти  сільський голова Микола Михайлович Калачук, який  висловив слова вдячності працівникам освітньої галузі за неоціненний вклад у розвиток освіти громади  та  побажав міцного здоров'я,  терпіння, творчих злетів, добра, благополуччя, нагородивши кращих освітян 2018 року. Грамотами сільського голови та грошовими преміями були нагороджені: Кисіль Неоніла Степанівна, вчитель початкових класів НВК с. Видраниця;  Романюк  Валентина Яківна підсобний працівник кухні ОЗО с. Заброди; Батура  Наталія Петрівна, вчитель початкових класів НВК  с. Поступель; Сільчук  Микола Миколайович, вчитель трудового навчання НВК с. Річиця; Кацевич Валентина Адамівна, вчитель математики  НВК с. Щедрогір; Аврамук  Наталія Василівна, комірник НВК с. Видраниця; Мельник Леся Адамівна, вчитель української мови та літератури   ОЗО с. Заброди; Тарасюк Людмила Петрівна, кухар дошкільного відділення НВК с. Поступель; Неводнічик Світлана Адамівна, вчитель фізики і астрономії НВК с. Щедрогір; Кобець Валентина  Адамівна,  кухар дошкільного відділення НВК с. Річиця; Дейнека  Світлана Адамівна, вчитель української мови та літератури НВКс. Мельники – Річицькі; Ковч Наталія Василівна,вчитель початкових класів ЗОШ І ступеня с. Підгір'я;   Боговід  Альона  Олександрівна, вчитель початкових класів ЗОШ с. Якушів; Кобець Алла Юхимівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ с. Піски – Річицькі; Кобець Павло Петрович, вчитель біології НВК с. Мельники – Річицькі.

04 жовтня в м. Луцьку на святкуванні Дня працівника освіти нагороджена Подякою голови обласної ради та грошовою премією Тетяна  Василівна Назарук, вчитель географії НВК  с.Видраниця.

До вітань також долучився Валентин Антонович Чернецький, директор СТОВ «Ратнівський аграрій», який привітав освітян з професійним святом та побажав, щоб  життя завжди наповнювалося  любов'ю і повагою  учнів, міцного здоров'я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень, оптимізму та поваги від людей, процвітання Забродівській громаді.

Незмінними ведучими свята були Людмила Жовнерук та Олександр Денисюк, які  вклали душу в ті зворушливі слова,  які линули в адресу освітян.

Творчо та відповідально підійшли організатори свята до підбору  та постановки номерів. Для гостей свята виступали завідуючі клубами  с. Видраниця Галина Аврамук, яка виконала пісню «Щиро бажаю», с. Поступель  Світлана Сахарчук  з піснею «Солодка ягода», с. Підгір'я Володимир  Колядюк з піснею «Співаймо всі».

Музичні вітання  линули від Катерини Романюк, вчителя музичного мистецтва НВК с. Річиця та Тетяни Миронюк, заступника з виховної роботи ОЗО с. Заброди, психолога ОЗО с. Заброди Світлани Козки та завідуючого клубом с. Якушів Леоніда Миронюка. Віночок українських пісень виконав  квартет вчителів НВК с. Щедрогір та ЗОШ с. Підгір'я, танцювали  наймолодші  представники громади – вихованці дитячого  садочка с. Заброди, виступала переможниця Всеукраїнського  конкурсу «Лірика природи», учениця 11 класу НВК с. Видраниця Катерина Лахтюк з піснею «Моя земля».  Арсен Жовнерук,  учень 10 класу ОЗО с. Заброди  декламував поезію: «А яким має бути справжній вчитель?». Свій запальний танець  присутнім дарував  колектив учнів ОЗО с. Заброди «Ескада», вітали  освітян піснею «Рідна серцю Україна» учні ОЗО  с. Заброди Артур Боговід і Каріна Корнелюк.

На святковий захід   запрошували  почесних  гостей  –  ветеранів педагогічної ниви, які  пішли на заслужений відпочинок з посади директора: Надію Тихонівну Назарук, директора Видраницької школи з  1994 -2007 рр., Ольгу Омелянівну Касянчук, директора школи с. Підгір'я   з 1982 по 1997 рр., Адама Феодосійовича Воробея, директора школи Піски – Річицької школи з 1985 – 1999рр., Надію Степанівну Давидович , директора школи  с. Річиця, Ольгу Омелянівну Сметюх, директора  Мельники – Річицької школи з 1982 -2003 рр., Ганну Арсентіївну Літвінович, колишнього заступника Видраницької школи, заслуженого вчителя України,  Ганну Петрівну Колотюк, заслуженого вчителя України, Саву Яковича Колотюка, колишнього директора  Щедрогірської школи, Івана Макаровича Панасюка, колишнього директора НВК с. Заброди, Тамару Миколаївну Петрук, колишнього директора Зорянської школи. На жаль, з різних причин не всі змогли прибути на свято. Від ветеранів- директорів  щиро  дякувала  Надія Степанівна Давидович, яка розповіла про працю педагога в ті нелегкі часи та побажала доброго здоров'я, миру, натхнення,  розуміння, віри в краще майбутнє.

Сільський голова, Микола Михайлович Калачук  подякував ветеранам педагогічної ниви та вручив подарунки  від Райкому профспілки працівників освіти. Тим,  хто не був присутнім на святі, їх передадуть через шкільні колективи.

На завершення свята ведучі побажали, щоб добре всім працювалося в школі, щоб  надія жила  у серцях, натхнення та творчості без кінця та в подарунок линула пісня «Я бажаю вам добра» у виконанні Катерини Романюк та Тетяни Миронюк.

Присутні дякували  учасникам концерту бурхливими оплесками.

Микола Калачук подякував організаторам   та всім учасникам свята.

Людмила Сидорук,

провідний спеціаліст

гуманітарного відділу

Забродівської сільської ради