Привітання сільського голови Миколи Калачука з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Дата: 31.12.2018 22:09

Фото без описуДорогі жителі Забродівської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Для всіх нас цей рік видався особливим, насиченим подіями, які назавжди впишуться в історію нашої громади. В цьому році ми стали повноцінними розпорядниками власних коштів, завдяки чому вдалось втілити в життя ідеї та реалізувати проекти, які змінюють обличчя нашого краю, визначають вектор їх соціального та економічного розвитку. Нещодавно до нашої великої та дружньої родини приєдналась громада сіл Замшани та Вужиськ, яким ми щиро раді. Загалом в 2018 році нам успішно вдалось закласти міцний фундамент для нашого подальшого розвитку та процвітання.

Отож бажаю всім нам, щоб 2019 рік став роком нових здобутків і перемог. Нехай святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Миру, сімейного затишку, міцного здоров’я та довголіття вам та вашим родинам.

З Новим Роком, громадо!  Христос рождається!

Микола Калачук