Конкурс читців з нагоди 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки

Дата: 13.02.2019 16:33

Фото без опису  7 лютого 2019 року в Забродівській сільській раді проведено конкурс читців присвячений 148 – ій річниці від дня народження Лесі Українки. Конкурс організовано з метою широкої  популяризації  української творчості, творів  Лесі Українки.  У конкурсі юних декламаторів взяло участь 10 учасників  із закладів освіти Забродівської ОТГ. Учасники конкурсу продемонстрували мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер виконуваного твору.

Журі конкурсу визначило переможців, які нагороджені грамотами голови сільської ради та цінними подарунками:

І місце -  Токарська Анна, учениця НВК с. Замшани;

ІІ місце – Батурка Тарас, учень НВК с. Річиця;

ІІІ місце – Савчук Анна, учениця НВК с. Мельники- Річицькі.

Подяками сільського голови нагороджені:

Чикун Марію, учениця ЗОШ І-ІІ ступеня с. Піски- Річицькі;

Завадську Аріну, учениця  ЗОШ І-ІІ ступеня с. Якушів;

Котюх Олену, учениця ОЗО с. Заброди;

Колядюк Ольгу,учениця  НВК с. Щедрогір;

Лахтюк Анастасію, учениця  НВК с. Видраниця;

Шнайдер Тетяну, ученицю НВК с. Щедрогір;

Лях  Тетяну, ученицю НВК с. Щедрогір.

Токарська Анна, учениця НВК с. Замшани буде представляти  Забродівську ОТГ на районному конкурсі читців в середній віковій категорії.

Батурка Тарас Ігорович, учень НВК с. Річиця буде представляти Забродівську ОТГ на районному конкурсі.