5 березня відбувся конкурс колективів екологічної просвіти

Дата: 07.03.2019 12:07

Земля – наш спільний дім

Фото без описуЗ метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі  та  екологічному  русі, поширення  кращого досвіду  розв'язання    екологічних   проблем,  05 березня 2019 року на базі сільського клубу с. Видраниця проведено конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) закладів загальної середньої освіти «Земля – наш спільний дім».

У конкурсі екологічних агітбригад брали участь 36 учнів таких навчальних  закладів:  ЗОШ І – ІІ ступеня с. Якушів,   НВК с. Видраниця,  НВК с. Замшани, ОЗО НВК с. Заброди, НВК с. Поступель, НВК с. Мельники – Річицькі.

У виступах екологічних агітбригад були підняті актуальні екологічні проблеми сьогодення. Юні екологи пропагували свій досвід роботи щодо збереження природи, охорони довкілля, закликали любити і берегти природу.

Високий рівень підготовки продемонстрували такі екологічні  агітбригади: «ECOsmile» (НВК с. Замшани,  керівник колективу  Курилюк І.П.), «Видра» (НВК с. Видраниця,  керівник колективу Назарук Т.В.), «Еколог» (ОЗО НВК с. Заброди,  керівник колективу Миронюк І.М.).

Однак слід зазначити, що потребує удосконалення художньо – естетичне оформлення виступів та рівень режисури, відтворення та пропаганда народних традицій щодо гармонізації з природою, висвітлення різнопланових аспектів екології; не всі виступи відповідали Умовам проведення конкурсу, зокрема презентація еколого - просвітницької та природоохоронної діяльності колективу.

Визнано переможцями  у  конкурсі     колективів    екологічної просвіти (агітбригад) закладів загальної середньої освіти «Земля – наш спільний дім»   та  нагороджено  грамотами сільської ради екологічні агітбригади:

І місце - «ECOsmile» (НВК с. Замшани,  керівник колективу  Курилюк І.П.);

ІІ місце - «Видра» (НВК с. Видраниця,  керівник колективу Назарук Т.В.);

ІІІ місце - «Еколог» (ОЗО НВК с. Заброди,  керівник колективу Миронюк І.М.).

Колектив «ECOsmile» (НВК с. Замшани,  керівник колективу  Курилюк І.П.) представить Забродівську ОТГ на обласному конкурсі.

Світлана Шмиговська

провідний спеціаліст з питань освіти