У Забродівській ОТГ відзначили День Незалежності України

Дата: 27.08.2019 17:16

Фото без опису

На території Забродівської сільської ради (ОТГ)  відсвяткували День Незалежності України.

Яскравими концертами найбільше національне свято відзначили в селах Видраниця та Замшани.  Колоритні виступи місцевих майстрів вокального мистецтва, танцювальні  номери, зворушлива поезія,  нагородження місцевих активістів, спортсменів, учасників АТО, привітання сільського голови та виконуючих обов’язки старост  заповнили концертні програми і подарували глядачам незабутні враження.

У Видраниці святкування проводилось на відкритій сцені біля мальовничого сільського ставка і продовжили його за спільним столом зі смачним кулішем та масовими гуляннями.

Напередодні урочистість провели до Дня Державного Прапора України у центральні садибі громади - селі Заброди.