Забродівська ОТГ придбала екскаватор-навантажувач

Дата: 27.10.2019 22:54

Фото без опису      Забродівська ОТГ придбала новий екскаватор-навантажувач MST M544 Plus, для комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Забродівської сільської ради».

Його вартість за результатами відкритих торгів в системі Prozorro склала 2146 тис. грн. Разом з раніше придбаним автогрейдером ця техніка буде працювати над поточним ремонтом комунальних доріг громади, проектуванням узбіч, упорядкуванням сміттєзвалищ та виконуватиме багато інших робіт. В комплектацію екскаватора-навантажувача входить багатофункціональний ківш 6-в-1, яким можна навантажувати/розвантажувати пісок, щебінь та інше; 2 екскаваторних ківші (600 та 400 мм), якими можна викопувати різного роду ями, траншеї, котловани під фундамент; ківш-планувальник для здійснення планування узбіч, ландшафтів; косарка-кущоріз для обкошування узбіч від трави та чагарників з можливістю подрібнення рослинності в мульчу.