В Забродівській ОТГ розпочали роботу поліцейські офіцери громади

Дата: 26.03.2020 20:09

Фото без опису        Сьогодні, 26 березня, в Забродівській ОТГ заступили на службу новопризначені поліцейські - Пашкевич Анатолій Павлович та Волох Олександр Степанович, які були відібрані в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

Протягом останніх двох місяців полісмени проходили спеціалізовану підготовку та переймали досвід громад, де даний проект успішно впроваджений. Нове офісне приміщення поліцейських розміщене в адмінприміщенні Видраницького старостинського округу. Незабаром офіцери отримають службовий автомобіль та інше необхідне обладнання для комфортного та ефективного здійснення охорони правопорядку на території громади з метою створення безпечного середовища для наших жителів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)