Вітання сільського голови Миколи Калачука з Днем працівника соціальної сфери України.

Дата: 31.10.2020 20:21

Фото без описуФото без опису                Фото без опису   Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Мабуть, немає жодної людини, до якої б не мали відношення працівники соціальної сфери -від народження і до організації пенсійного забезпечення нас супроводжують і підтримують саме вони.

Шановні працівники соціальної сфери Забродівської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Це свято тих, хто опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, виявляє милосердя та створює добро. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, всі ті, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію. Переконаний, що свою відповідальну роботу ви виконуєте не тільки зі службового обов’язку а й за велінням совісті та за покликом душі.Висловлюю вам вдячність за вашу сумлінну працю та бажаю вам міцного здоров’я, миру та добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та успіхів у вашій нелегкій праці.Нехай і надалі ваша компетентність, працьовитість і душевне тепло допомагають вам у великій справі соціального захисту людини.

З повагою, сільський голова                                                                         Микола Калачук