Вітання сільського голови Миколи Калачука з Міжнародним жіночим днем

Дата: 07.03.2021 20:08

Дорогі, любі жінки!

У цей чудовий день щиро вітаю вас зі святом весни – 8 Березня

Кожна з вас – чарівна і неповторна, прекрасна і щира, вольова і рішуча. Своєю безмежною любов’ю ви надихаєте чоловіків на добрі справи, спонукаєте на подвиги й звитяги. Ви захоплюєте, вражаєте та зігріваєте душу. А ще ви – справжні берегині домашнього вогнища та сімейного затишку.

Жінки – неймовірно мужні і сильні духом. Це неодноразово доводила історія. І сьогодні, в надзвичайно складний для нашої країни час, ви вкотре демонструєте справжній героїзм.

У цей святковий день сердечно бажаю кожній із вас міцного здоров’я, родинного затишку та душевного тепла. Нехай вас не оминає радість та натхнення, а прекрасні почуття зігрівають серце, дарують наснагу для нових життєвих перемог. Нехай вас завжди оберігає Бог, береже ваших рідних і близьких. Зі святом!

З повагою Забродівський сільський голова  Микола Калачук