Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

Щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві та їх родин, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, зростуть на 11%

Дата: 20.04.2021 10:01
Кількість переглядів: 309

Фото без описуЩомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі професійних хвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності. Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) проводиться відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 №1105.

Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

26 березня 2021 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 239 “Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого”, якою було затверджено проведення перерахунку страхових виплат.

Розмір щомісячних страхових виплат перерахований на коефіцієнт 1,11 з 01 березня 2021 року. Тобто, щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві та їх родин зростуть на 11%. По Камінь-Каширському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області перерахування страхових виплат здійснено 196 потерпілим та членам їх сімей, внаслідок чого виплати щомісячних страхових відшкодувань збільшились на 11 %, а загальні обсяги коштів для забезпечення щомісячних виплат зросли з 457,98 тис. грн.. до 508,36 тис. грн.

Підвищення виплат за березень 2021 року потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримали у квітні 2021 року. 

 

Камінь-Каширське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора