Інформація по субсидіях

Дата: 08.06.2021 14:24

До відома одержувачів житлової субсидії

Виконавчий комітет Забродівської сільської ради інформує, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися управлінням соціального захисту населення без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:
          1.надавалася у грошовій безготівковій формі;
          2. була призначена за фактичним місцем проживання осіб, а саме на підставі договору оренди житла, індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, внутрішньо переміщеним особам;
          3. була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому будинку, які не проживають за місцем реєстрації.
Домогосподарствам, які належать до таких категорій потрібно подати до Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Забродівської сільської ради заяву та декларацію  на призначення житлової субсидії. Центр надання адміністративних послуг працює з понеділка по четвер - 8.00 до 17.15, у п'ятницю з 8.00 до 16.00, вихідні - субота і неділя.