Вітання сільського голови Миколи Калачука з Днем медичного працівника!

Дата: 18.06.2021 22:46

Фото без опису

Від щирого серця вітаю усіх, хто стоїть на варті охорони здоров’я, з професійним святом – Днем медичного працівника! Професія медика дуже важлива та необхідна, на вас лежить велика відповідальність за здоров’я людей. Ви супроводжуєте кожного з нас від самого народження, піклуєтесь про наше здоров`я впродовж усього життя, даруєте надію на одужання. Ваша професія сповнена благородної місії – служіння в ім’я здоров’я та майбутнього нашого народу.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, творчих здобутків, невичерпної енергії! Нехай радість життя, яку ви даруєте людям, повертається родинним затишком, щастям та благополуччям до ваших домівок!

З повагою Забродівський сільський голова                                                      Микола Калачук