Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

Вітання сільського голови Миколи Калачука з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2021 11:09
Кількість переглядів: 342

Фото без опису

Шановні працівники освіти,вчителі, педагоги дошкільної освіти, ветерани педагогічної праці

Забродівської громади!

Прийміть найтепліші вітання з вашим професійним святом!
За чудовою традицією на початку жовтня ми  звертаємося до Вас зі словами вдячності і шани як до людей, які вибрали благородну професію педагога. У кожного з нас в житті є свій Вчитель  – той, хто мудрістю, душевною щедрістю, глибокими знаннями допоміг пізнати свій внутрішній світ, зробив його багатшим, навчив будувати майбутнє.
Саме від Вчителя,Вихователя їх професійних і людських якостей, багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни.
Ви – головне багатство нашої освітньої системи. Завдяки Вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи і дітей розкриваються і реалізуються здібності учнів. Ви допомагаєте хлопцям і дівчатам визначити своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях. Ви активно впроваджуєте педагогічні інновації, які сприяють широкому поширенню досвіду та знань.
В це чудове свято прийміть від мене особисто, від виконкому і депутатів сільської ради, щиру подяку за вашу працю. Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку. Нехай тепло душі, яке Ви щедро віддаєте дітям, повертається до вас здоров’ям, щастям і енергією для нових шляхетних звершень в ім’я майбутнього нашої  України.

 

З повагою,  Забродівський сільський голова Микола Калачук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора