ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРАЦІВНИКАМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Дата: 06.10.2021 11:11

12 жовтня 2021року з 9.00 до 13.00 год. у ЦНАПі Забродівської сільської ради буде проводити прийом громадян начальник відділу обслуговування громадян №9 (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Заліпа Лариса Іванівна. Перелік послуг, які будуть надаватись сервісним центром:

1. Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, графіки роботи, порядок особистого прийому, попередній запис на прийом тощо).

2. Попередній запис на прийом до керівництва головного управління.

3. Надання переліку документів, необхідних для одержання послуги.

4. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, права та обов’язки платників ЄСВ та застрахованих осіб.

5. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.

6. Реєстрація на веб-порталі електронних послуг ПФУ.

7. Надання одержувачу послуги можливості перегляду персональних даних, що містяться в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

8. Видача довідок:

-про розмір пенсії;

-про перебування на обліку;

-за формою ОК-5 (ОК-2,ОК-7).

9. Прийом документів для призначення пенсії:

- за віком;

- за вислугу років;

- за особливі заслуги перед Україною;

- за інвалідністю;

- у зв’язку з втратою годувальника.

10. Прийом документів для перерахунку пенсії.

11. Видача пенсійного посвідчення.

12. Надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

13. Прийом документів для:

13.1. Переведення пенсії за новим місцем проживання.

13.2. Виплати пенсії за довіреністю.

13.3. Зміни способу виплати пенсії.

13.4. Припинення виплати пенсії у зв’язку з виїздом.

13.5. Поновлення виплати пенсії.

13.6. Виплати недоотриманої пенсії.

13.7. Переведення з одного виду пенсії на інший.