ЗМІНИ У е-ЛІКАРНЯНИХ 1 жовтня було здійснено перехід (майже повний) на електронні листки тимчасової непрацездатності.

Дата: 08.10.2021 12:56

ЗМІНИ У е-ЛІКАРНЯНИХ

Не обійшлось без певних коректур, на які хочемо  звернути Вашу увагу.

1. Відтепер е-ЛН має новий потрійний формат номеру (див. скрін):

перші 6 цифр - номер випадку непрацездатності;

наступні 10 цифр - унікальний номер е-ЛН;

остання цифра - версія е-ЛН.

Головне тут - номер випадку непрацездатності. Якщо він однаковий у кількох е-ЛН - це означає, що перший за хронологією є первинним, а наступні - його продовження.

УВАГА! Остання цифра у номері е-ЛН НЕ ОЗНАЧАЄ причину непрацездатності - її треба шукати у розгорнутому вигляді е-ЛН.

2. Паперові ЛН можуть видаватись тепер тільки у разі:

- продовження паперових лікарняних, які було видано до 01.10.2021;

- технічних помилок, які призвели до неможливості формування е-ЛН, та які не було усунуто упродовж 7 днів;

- помилок при створенні медичного висновку та спливу строку (7 днів), протягом якого лікар мав можливість внести зміни;

- у разі всиновлення новонародженої дитини.

НАГАДУЄМО! Паперові ЛН продовжуються тільки паперовими, а е-ЛН продовжуються тільки е-ЛН!

3. Статус е-ЛН може бути:

Закритий

Готово до сплати

Помилково сформований

Недійсний

Оплачений

УВАГА! Нараховувати е-ЛН у обліку можна лише за наявності статусу "Готово до сплати" і не раніше 8-го календарного дня з дати його закінчення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)