Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

Вітання сільського голови Миколи Калачука з Днем Захисників та Захисниць України!

Дата: 13.10.2021 15:27
Кількість переглядів: 571

                                                   Фото без опису

   Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника та захисниці України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята  Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

   Сьогодні День захисника та захисниці Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю  від сепаратистської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ.  Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії  України бере  приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та  батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

   Шановні захисники та захисниці Вітчизни! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

 Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!

 

З повагою сільський голова                                                                                        Микола Калачук 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора