Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

Вітання сільського голови Миколи Калачука з Днем працівника культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2021 22:17
Кількість переглядів: 319

Фото без опису

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашої громади!!!

Щиро і сердечно вітаємо вас зі святом!

   Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури впроцесі пробудження та формування національної свідомості.

   Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати  безцінні духовні скарби нашого народу, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

   Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени Забродівської сільської ТГ бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасного прагнення до самовдосконалення, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань нашої громади та країни.

   Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів. Нехай здійсняться всі ваші мрії, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, радісним і сонячним!

 

З повагою сільський голова Микола Калачук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора