Вітання сільського голови Миколи Калачука з Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2021 14:38

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!

Доленосні події, що відбулися в Україні восени 2004 та на зламі 2013-2014 років, промовисто свідчать, що українці – могутня, глибоко патріотична нація з високим почуттям гідності та незламним духом свободи.

Уроки боротьби за свободу і гідність доводять, що лише в єдності ми зможемо досягти виплеканої поколіннями мети – жити у вільній, демократичній, економічно і культурно багатій країні.

Наша глибока шана Героям Майданів, які показали приклад високого патріотизму, свідомої громадянської позиції та непохитності у відстоюванні своїх переконань.

Безмежна вдячність воїнам, які, демонструючи високий професіоналізм та відданість державі, боронять мир та спокій українців.

Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Сільський голова           Микола Калачук