Вітання сільського голови Миколи Калачука з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 21.11.2021 14:48

Фото без опису

Щиро вітаю Вас, Ваших колег та близьких  з Днем працівника сільського господарства!

Цей день святковий для всіх, хто розумом і натрудженими   руками, серцем і душею, на селі щодня долучається до споконвічно важливої справи забезпечення людей хлібом, овочами, фруктами, молочною продукцією.

Це свято воістину всенародне, адже від результатів Вашої копіткої праці значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання українців!

Нехай Ваша віддана праця і надалі служить на користь людям, хай щедро родять ниви під мирним небом Поліського краю, а у Ваших домівках оселяться добро, родинна злагода та міцне здоров’я!

З повагою сільський голова                                                                                                    Микола Калачук