Забродівська громада

Волинська область, Ковельський район

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ Редакція Всеукраїнського щомісячного професійно-практичного журналу «Безпека праці на виробництві» повідомляє

Дата: 22.11.2021 15:21
Кількість переглядів: 228

Фото без опису

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Редакція Всеукраїнського щомісячного професійно-практичного журналу «Безпека праці на виробництві» повідомляє, що серед видань, тематика яких спрямована на висвітлення питань з охорони праці, журнал «Безпека праці на виробництві» відрізняється тим, що надає практичну допомогу керівникам підприємств, спеціалістам служб охорони праці та інженерно-технічним робітникам по збереженню життя і здоров’я працюючих на виробництві.

У журналі аналізується досвід роботи по запобіганню виробничого травматизму, надаються методичні поради в організації безпечних та здорових умов праці, консультації та відповіді на питання читачів, спеціалістів служб охорони праці. У публікаціях журналу ви знайдете також коментарі до нормативно-правових актів, законодавчих і інших директивних документів. У використанні журнал, є надійним помічником службам охорони праці – він, як підказка на іспиті, як орієнтир розгубленому у надзвичайній ситуації, як покажчик до правильних дій!

Журнал у кожному номері висвітлює роботу регіональних управлінь Фонду соціального страхування України по профілактиці травматизму, про результати перевірок на підприємствах стану охорони праці, погляди на існуючі проблеми з питань безпечних умов праці.

 

Передплатити журнал можна в будь-якому поштовому відділенні України.

Індекс журналу – 37850.

Індекс журналу по Донецькій і Луганській областях  - 88501

Передплатна ціна: на один місяць – 93 грн. 96 коп.;

      на 6 місяців – 547 грн.76 коп.;

      на рік – 1089 грн. 52 коп.

Увага! Передплата на рік гарантує стабільну ціну на видання.

Фото без опису Контактні телефони: 067-970-91-93, 098-817-27-71, для передплати через редакцію звертатися на e-mail:  0664449675@ukr.net тел.066-444-96-75.

 

 

Головний редактор журналу

«Безпека праці на виробництві»                                          В. М. Кіслова

 

 

 

Фото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора