Дата: 20.09.2022 17:10

Фото без описуІнформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць

1. Організатор громадського обговорення: Забродівська сільська рада.

2. Об`єкти, яким пропонується змінити назву (перейменувати):

Стара назва вулиці

11.

Гагаріна

Івана Маковецького

3. Зазначений перелік вулиць, запропоновані найменування, які пропонується їм присвоїти визначено за пропозиціями старост та погоджені комісією з найменування, перейменування назв вулиць, топонімів, інших географічних назв на території Забродівської територіальної громади (далі – комісія).

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви вказаних вулиць останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

- провести до 21 жовтня 2022 року прийняття письмових та електронних пропозицій,

- провести до 21 листопада 2022 року загальні збори громадян. Про проведення зборів у населених пунктах Забродівської громади старостами буде повідомлено додатково.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, телефони, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

- пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення до Забродівської сільської ради на наступну адресу: 44160, Волинська обл., с.Заброди, вул. Лесі Українки, 2 або на електронну пошту: zabrrada@ukr.net.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

6. Місцезнаходження та адреса організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації, що винесено на громадське обговорення:

- старости старостинських округів, комісія з найменування, перейменування назв вулиць, топонімів, інших географічних назв на території Забродівської територіальної громади – Чернецький Валентин Антонович: 44160, Волинська обл., с.Заброди, вул. Лесі Українки, 2.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 23.11.2022р. на офіційному вебсайті Забродівської сільської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення, пропозиції (зауваження) та результати проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць у населених пунктах Забродівської територіальної громади підлягає оприлюдненню на офіційному вебсайті Забродівської сільської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)