Вітання сільського голови Миколи Калачука з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2022 22:32

Шановні вчителі, педагоги дошкілля, ветерани педагогічної праці!

Прийміть найтепліші вітання з вашим професійним святом — Днем вчителя!
   За чудовою традицією на початку жовтня ми зі словами вдячності й любові звертаємося до людей, які вибрали благородну професію педагога. У кожного з нас в житті є свій Вчитель — той, хто мудрістю, душевною щедрістю, глибокими знаннями допоміг пізнати свій внутрішній світ, зробив його багатшим, навчив будувати майбутнє.
Саме від Вчителя, його професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни.Ви — головне багатство нашої освітньої системи.
   В це чудове свято прийміть щиру подяку за вашу працю. Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку. Нехай тепло душі, яке ви щедро віддаєте дітям, повертається до вас здоров'ям, щастям і енергією для нових шляхетних звершень в ім'я майбутнього нашої України.Терпіння всім нам та Перемоги!

З повагою сільський голова                                                                                      Микола Калачук