ДОПОМОГА ВІД ФОНДУ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ (#SnandWithUkraine)

Дата: 07.10.2022 10:34

ДОПОМОГА ВІД ФОНДУ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ (#SnandWithUkraine)

В цей нелегкий для нашої країни час,  міжнародні гуманітарні фонди, організації, волонтерські спільноти виявили солідарність з народом України, щоб протистояти російському агресору разом!

Нещодавно Забродівській територіальній громаді вдалось отримали гуманітарну допомогу від наших польських друзів Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією, які закуповують і доставляють гуманітарну допомогу для України (підтримка захисту безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту).

Закордонні партнери надіслали:

- бензопислу (вартістю 664,20 злотих);

- драбину (вартістю 5552,22 злотих).

Обладнання передано на баланс місцевої пожежної дружини.

Висловлюємо вдячність нашим європейським друзям за підтримку та дякуємо кожному, хто є причетним до цієї важливої справи. Ми завжди пам'ятатимемо про ваші милосердні серця у такий важкий час для українського народу!

Слава Україні! Слава Польщі!

Разом до перемоги.Фото без описуФото без опису