28 грудня 2022 року поліцейські офіцери громади звітували про роботу за підсумками року.

Дата: 29.12.2022 09:46

Фото без описуФото без опису28 грудня 2022 року поліцейські офіцери громади Олександр Волох та Сергій Павлович звітували за підсумками роботи у поточному році. Протягом 2022 року було складено 394 протоколи, з яких 276 - за порушення правил дорожнього руху, 118 - за порушення громадського порядку. За рік було здійснено 53 виїзди на особисті виклики громадян, вирішено 23 матеріали ЄО. Встановлено адміністративний нагляд над особами, які звільнилися з місць позбавлення волі та не стали на шлях виправлення. Перевірялися сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проводилась робота по запобіганню незаконному вилову риби та полюванню.

Вцілому робота офіцерів визнана задовільною. Сільський голова Микола Калачук побажав офіцерам не зупинятися на досягнутому і надалі працювати та забезпечувати правопорядок у громаді.