З Новим роком!!!!

Дата: 31.12.2022 23:20

Фото без описуШановні жителі Забродівської громади!

Від щирого серця вітаю Вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим  роком та Різдвом Христовим!
  Цей рік став особливо важким, як для нашої країни, так і для кожного з нас
   Нехай прийдешній рік почнеться під переможним мирним небом, стане роком сприятливих змін, розвитку та зростання, успішного втілення всіх планів та ідейНехай радість Різдва наповнить Ваші серця теплом, вірою, надією і любов’ю, нехай негаразди обходять стороною, а всі добрі справи повертаються сторицею. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя Вашим родинам, тільки позитивних емоцій і приємних подій!

Щиро дякую нашим дорогим захисникам і захисницям!  Нехай Господь береже вас  і поверне додому живими і здоровими!  Нехай кожна матір дочекається свого сина, дружина - чоловіка,  дитина - батька! Нехай Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а любов зігріває Ваші серця. Нехай у Ваших оселях  завжди  будуть  достаток, мир та злагода. Будьте  здорові та щасливі!

З  Новим  2023 роком і Різдвом  Христовим!

З повагою сільський голова                                                                          Микола Калачук