Дата: 24.07.2023 16:27

Інформаційне повідомлення!

Проект Забродівської сільської ради щодо створення Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі відібрано до реалізації у 2023 році за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету.

Фото без опису

Відповідно до Порядку та умов надання у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 2023 р. № 559, Забродівською сільською радою було підготовлено проектну заявку та подано на участь в конкурсі.

«Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі (приміщення) та її оснащення для створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з створенням при ньому "кризових кімнат»

24.07.2023 року рішенням регіональної Комісії з питань надання у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, підтримано до впровадження проект Забродівської сільської ради та виділено 1 378 900 грн (Один мільйон триста сімдесят вісім тисяч 900 гривень) субвенції з державного бюджету на його реалізацію.

Далі буде!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)