Рішення №21/25 "Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Дата: 21.06.2024 14:17

Про надання дозволу на розробку

технічних документацій із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості)

Керуючись ст. 12, 79-1,81,116,118, 122   Земельного кодексу України,  ст.25, 56 Закону України „Про землеустрій”, п.34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,   сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Забродівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  обслуговування інших будівель громадської забудови площею 0,4577 га, кадастровий номер 0724288200:07:002:0002, яка розміщена в с.Підгір’я Ковельського району Волинської області.

1.1 Технічну документацію із землеустрою подати на сесію на затвердження.

2. Надати дозвіл Забродівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  обслуговування інших будівель громадської забудови площею 1,3987 га, кадастровий номер 0724284200:02:001:0013, яка розміщена в с.Вужиськ Ковельського району Волинської області.

2.1 Технічну документацію із землеустрою подати на сесію на затвердження.

3. Надати дозвіл Забродівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  обслуговування інших будівель громадської забудови площею 3,1415 га, кадастровий номер 0724285800:03:001:0002, яка розміщена в с.Зоряне Ковельського району Волинської області.

3.1 Технічну документацію із землеустрою подати на сесію на затвердження.

4. Надати дозвіл Забродівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  обслуговування інших будівель громадської забудови, орієнтовною площею 0,2 га (код 01.13), яка розміщена в с.Адамівка Ковельського району Волинської області.

4.1 Технічну документацію із землеустрою подати на сесію на затвердження.

5. Надати дозвіл Забродівській сільській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка, код цільового

призначення 02.01), яка розміщена по вул. Лесі Українки в с.Якушів Ковельського району Волинської області.

5.1 Технічну документацію із землеустрою подати на сесію на затвердження.

Сільський голова                                                                           Микола КАЛАЧУК