16 Січня, 2020 р., 19:10
15 січня в Будинку культури с.Заброди відбувся щорічний фестиваль колядок та щедрівок "Ясна зоря засвітила."
13 Січня, 2020 р., 15:11
   Тринадцятий рік поспіль 8 січня у спортивному залі НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня села Річиця відбувся традиційний різдвяний турнір з волейболу «Кубок Забродівської ОТГ 2020»  серед молоді (чоловіки). У турнірі взяли участь чотири команди: минулорічний чемпіон - команда села Видраниця, команди сіл Річиця і Щедрогір та смт Ратне.
04 Листопада, 2019 р., 08:59
   Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь».
27 Жовтня, 2019 р., 22:54
      Забродівська ОТГ придбала новий екскаватор-навантажувач MST M544 Plus, для комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Забродівської сільської ради».
06 Жовтня, 2019 р., 16:51
Дорогі освітяни! Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника освіти. Дозвольте висловити Вам вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність та тепло, які Ви щедро віддаєте нашим дітям. Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення й здійснення всіх мрій та задумів. Нехай успіхи й перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо нашої громади та всієї України!
14 Травня, 2019 р., 11:07
                       ВІДОМОСТІ